2007-06 40 lat Syreny 104 Andrzeja i Grzegorza

40 lat Syreny 104 Andrzeja i Grzegorza

23 - 24 czerwca 2007 r.

 Z okazji ukończenia 40 lat przez Syrenę 104 Andrzeja i Grzegorza, w dniach 23-24 czerwca 2007 r. jej właściciele zorganizowali zlot w celu uczczenia czcigodnej jubilatki. Spotkanie miało charakter raczej elitarny, dlatego tym bardziej byliśmy zaszczyceni otrzymanym zaproszeniem na tę ważną imprezę. I oczywiście uczestniczyliśmy w niej z największą radością i dumą.

Niektórzy goście pojawili się już w piątek 22 czerwca i wzięli udział w uroczystym ognisku. Natomiast główne atrakcje zostały zaplanowane na sobotę. Zlotowicze od rana zwiedzali Muzeum Zabytków Motoryzacji na ulicy Żelaznej w Warszawie oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Wieczorem Andrzej przygotował cudowną muzyczno - świetlną prezentację Syreny 104. W niedzielę tuż przed rozstaniem zlotowicze pojawili się na krótkim przedpołudniowym spacerze na warszawskiej starówce.

Poniżej zamieszczam fotorelację z urodzin Syrenki 104 (wykorzystałam zdjęcia własne oraz zdjęcia autorstwa Andrzeja i Grzegorza):

 A oto zdjęcia z Muzeum Zabytków Motoryzacji na ulicy Żelaznej w Warszawie:Zdjęcia z Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach:Zdjęcia z sobotniego popołudnia i wieczora w Nieporęcie:

Prezentacja Syreny 104 i jej urodzinowy tort:

Niedzielny spacer po warszawskiej starówce:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję!
Komentarz ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.