2007-04 Mogilno

IV Rajd Weteranów Szos po Ziemi Mogileńskiej

20 - 22 kwietnia 2007 r.


Pamiętam, że z poprzedniego rajdu w Mogilnie wróciłam szczęśliwa i dodatkowo - przywiozłam ze sobą do domu spory bagaż doświadczeń, jeśli chodzi o nasz udział w rajdach z itinerem. Postanowiłam sobie wtedy, że postaram się jakoś poważniej podejść do naszego uczestnictwa w imprezach tego typu.

Pewnie mój plan wcale by nie wypalił, gdyby nie Darek z Trzebini! Postanowił jechać z nami na rajd, a ja jako świadoma Jego zalet kierowniczka ekipy białej syreny z brewkami (tym razem startującej z numerem 45), bez zastanowienia ustanowiłam Go głównym pilotem naszej ekipy.

Organizatorzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania: trasa była piękna, widoki wiosenne, śliczna słoneczna pogoda, a atrakcji po drodze tyle, że każdy z naszej trzyosobowej załogi nie mógł się nudzić nawet przez chwilkę. Darek w roli pilota sprawdził się doskonale, zwłaszcza jak już ustaliliśmy czyje jest Jego lewo, a czyje prawo... Ostatecznie zajęliśmy zaszczytne 29 miejsce!

Dziękujemy organizatorom za wspaniałe zorganizowanie imprezy. Dobry początek sezonu zawsze pozytywnie nastraja na cały rok. Rajd w Mogilnie traktowaliśmy też trochę jak zaprawkę przed wyjazdem do Paryża, więc byliśmy dumni z naszej syreny, że pozytywnie zaliczyła swój rajdowy przegląd techniczny.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z imprezy!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję!
Komentarz ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez administratora strony.